Ar žinojote, kad senatvės pensijai gauti turite atitikti amžių ir tam tikrą savaičių skaičių? Ar žinote, kiek savaičių turite prisidėti, kad gautumėte pensiją? 

Mes patariame ir tvarkome senatvės pensiją prieš Kolpensions ar privačius pensijų fondus, atminkite, kad leisti laiką su šeima yra mūsų misijos dalis, todėl esame pasiruošę nukreipti jus tuo keliu, kad galėtumėte mėgautis savo laiku ir gyvenimu.

Kas yra senatvės pensija

Senatvės pensija yra mėnesinės pajamos iki gyvos galvos pagal nurodytas įmokas, kurias gaunate, kai jums sukanka 62 metai, jei esate vyras, arba 57 metai, jei esate moteris, pagal įmokas, įmokėtas per darbingą ar produktyvų gyvenimą.

Kai asmuo atitinka iš anksto nustatytus valstybės reikalavimus, jis turi atlikti tam tikras procedūras, kurios leistų jam gauti šią finansinę naudą.

Reikalavimai senatvės pensijai gauti

Lietuvoje senatvės pensija gaunama įvykdžius du reikalavimus: amžiaus ir įmokų savaičių:

Amžius:  62 metai vyrams ir 57 metai moterims.

Savaitės:  1300 savaičių įmokų į Colpensiones ir 1150 į privačius pensijų fondus

išankstinė senatvės pensija

Ši pašalpa leidžia asmeniui išeiti į pensiją nesulaukus įstatyme numatyto amžiaus, ty iki 62 metų vyrams ir 57 metų moterims , tačiau prieš tai būtina atitikti tam tikrus reikalavimus.

  • Visų pirma, jūsų pensijos dydis turi būti ne mažesnis kaip 110% dabartinio minimalaus darbo užmokesčio.
  • Jūs turite priklausyti privačiam pensijų fondui, pavyzdžiui, Colfondos, Porvenir, Protección ir kt. 
  • Jūs ketinate paprašyti savo AFP atlikti su jūsų sąskaita susijusį skaičiavimą, svarbu nepamiršti savo šeimos branduolio amžiaus ir savybių.
  • Būtina žinoti, kad privatus pensijų fondas veikia taip, lyg būtų taupyklė, ty kuo daugiau santaupų, tuo daugiau išmokų ir tuo didesnis pensijų fondas .

Atsiminkite, kad jei norite iš anksto užsiprašyti pensijos, mes esame geriausias pasirinkimas gauti patarimą ir jį gauti, skambinkite mums!

Klauskite nemokamo patarimo čia

Priežastys patikėti savo senatvės pensijos procesą

Senatvės pensijų teisininkai ekspertai

Patirtis

Mūsų patirtis pensijų srityje leidžia mums būti ryžtingesniems atliekant atitinkamus veiksmus ir prašymus, kad galėtumėte gauti senatvės pensiją. Turėdami patirties garantuojame didesnį efektyvumą to, ką ketiname daryti.

Senatvės pensijos išmanymas

Žinios

Turėdami žinias savo žinioje turėsite teisininkų komandą, kuri supras pobūdį, savybes ir priežastis, kodėl reikia kreiptis dėl senatvės pensijos. Turėdami žinias, suteikiame jums efektyvumo jūsų išeiti į pensiją.

Galimybė išspręsti senatvės pensiją

Gebėjimas

Mūsų gebėjimas išspręsti jūsų abejones ir apsispręsti, kokiu keliu eiti, norint gauti senatvės pensiją, užtikrins, kad mūsų procesų efektyvumas atsispindės ir pelnytos pensijos gavimas. Savo pajėgumais suteikiame jums ramybę ir kartu pasitikėjimą.

Sąžiningumas senatvės pensijos procese

Sąžiningumas

Mūsų procedūrų skaidrumas leis jums žinoti, ko iš tikrųjų ieškote pensijų klausimais, turime darbo komandą, kurios profesinė praktika pagrįsta sąžiningumu ir teisingumu. Sąžiningai apibrėžiame tikras veiksmų ir procedūros strategijas.

Atsakomybė senatvės pensijos procese

Atsakomybė

Atidumas priimant sprendimus ir patikėtų įsipareigojimų vykdymas garantuoja didesnį mūsų veiksmų veiksmingumą pensijų klausimais, vienas iš mūsų kokybės antspaudų yra susijęs su gebėjimu išmatuoti pasekmes negaištant laiko ir pinigų. Atsakingai teikiame objektyvesnę ir praktiškesnę paslaugą.

Veracity senatvės pensijos procesas

Tikrumas

Teisė yra esminė, o mūsų teisininkų komanda puikiai žino, kad mūsų veiksmai grindžiami etika, kaip mūsų veiksmų variklis. Tiesą sakant, jūsų pensijų procesas susiformuos, jei jis yra perspektyvus, jei jis neperspektyvus, mes jums pasakysime, kodėl taip nėra, mes niekada nesiimame procesų, jei jie neperspektyvūs.