Aktuali informacija

Norint įsigyti šioje svetainėje siūlomų produktų, būtina perskaityti toliau nurodytas sąlygas ir su jomis sutikti. Naudodamiesi mūsų paslaugomis ir pirkdami mūsų gaminius, jūs perskaitėte ir sutikote su šio dokumento naudojimo sąlygomis. Visi mūsų svetainėje siūlomi produktai gali būti sukurti, apmokestinti, išsiųsti ar pristatyti trečiosios šalies svetainės, ir tokiu atveju jiems būtų taikomos jų taisyklės ir sąlygos. Kai kuriais atvejais norint įsigyti produktą, vartotojas turės užsiregistruoti, įvesdamas patikimus asmens duomenis ir apibrėždamas slaptažodį.

Vartotojas gali bet kada pasirinkti ir pakeisti paskyros administravimo prieigos slaptažodį, jei yra užsiregistravęs ir tai būtina norint įsigyti bet kurį mūsų produktą. https://www.retireelifeline.com neprisiima atsakomybės tuo atveju, jei perduos minėtą raktą trečiosioms šalims.

Visiems per šią svetainę atliekamiems pirkimams ir operacijoms taikomas patvirtinimo ir patikrinimo procesas, kuris gali apimti produktų atsargų ir prieinamumo patikrinimą, mokėjimo būdo patvirtinimą, sąskaitos faktūros (jei yra) patvirtinimą ir atitiktį nurodytoms sąlygoms. pasirinktas mokėjimo būdas. Kai kuriais atvejais gali prireikti patvirtinimo el. paštu.

Šioje Internetinėje parduotuvėje siūlomų prekių kainos galioja tik perkant šioje svetainėje.

Licencija

Advokatas Darius Stalionis per savo svetainę suteikia naudotojams licenciją naudoti šioje svetainėje parduodamus produktus pagal šiame dokumente aprašytas sąlygas.

neleistino naudojimo

Kai taikoma (parduodant programinę įrangą, šablonus ar kitus dizaino ir programavimo produktus), negalite dėti vieno iš modifikuotų ar nemodifikuotų mūsų produktų į kompaktinį diską, svetainę ar bet kokią kitą laikmeną ir siūlyti jų perskirstyti arba perparduoti. malonus.

Nuosavybė

Jūs negalite pretenduoti į intelektinę ar išskirtinę nuosavybę bet kuriame iš mūsų produktų, modifikuotų ar nepakeistų. Visi produktai yra turinio tiekėjų nuosavybė. Jei nenurodyta kitaip, mūsų gaminiams nesuteikiama jokios aiškios ar numanomos garantijos. Ši įmonė jokiu būdu nėra atsakinga už jokius nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, tiesioginius, netiesioginius, specialius, atsitiktinius ar pasekminius nuostolius ar kitus nuostolius, atsiradusius dėl mūsų produktų naudojimo ar negalėjimo naudoti.

Grąžinimo ir garantijos politika

Tuo atveju, kai prekės yra nematerialios ir neatšaukiamos prekės, mes negrąžiname pinigų po to, kai produktas yra išsiųstas, jūs turite tai suprasti prieš pirkdami. Prieš perkant prašome atidžiai perskaityti. Šios taisyklės išimtis darome tik tada, kai aprašymas neatitinka prekės. Kai kurios prekės gali turėti garantiją ir galimybę susigrąžinti pinigus, tačiau tai bus nurodyta perkant prekę. Tokiais atvejais garantija bus taikoma tik gamykliniams gedimams ir galios tik tada, kai gaminys bus naudojamas tinkamai. Garantija netaikoma gedimams ar pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo naudojimo. Garantijos sąlygos yra susijusios su gamybos gedimais ir gaminių veikimu įprastomis sąlygomis ir šios sąlygos galios tik tinkamai naudojant įrangą. Tai įtraukia:

– Pagal kiekvienam gaminiui nurodytas technines specifikacijas.
– Aplinkos sąlygomis pagal gamintojo nurodytas specifikacijas.
– Naudojamas konkrečiai funkcijai, kuriai jis buvo sukurtas gamykloje.
– Elektros veikimo sąlygomis pagal nurodytas specifikacijas ir leistinus nuokrypius.

Kovos su sukčiavimu patikrinimas

Kliento pirkimas gali būti atidėtas, kad patikrintų, ar nėra sukčiavimo. Jis taip pat gali būti sustabdytas ilgesniam laikui, kad būtų atliktas griežtesnis tyrimas, kad būtų išvengta nesąžiningų sandorių.

Privatumas

Šis  www.abogadonelsonsalazar.com garantuoja, kad jūsų siunčiama asmeninė informacija yra pakankamai saugi. Vartotojo įvesti duomenys arba tuo atveju, kai reikalingas užsakymų patvirtinimas, nebus perduodami tretiesiems asmenims, nebent jie turi būti atskleisti laikantis teismo nurodymo ar teisės aktų reikalavimų.

Reklaminių naujienlaiškių prenumerata el. paštu yra savanoriška ir gali būti pasirinkta kuriant paskyrą.

Advokatas Darius Stalionis pasilieka teisę keisti ar keisti šias sąlygas be išankstinio įspėjimo.