Ši privatumo politika nustato sąlygas, kuriomis Advokatas Darius Stalionis naudoja ir saugo informaciją, kurią naudotojai pateikia naudodamasis jos svetaine. Ši įmonė yra įsipareigojusi užtikrinti savo vartotojų duomenų saugumą. Kai prašome Jūsų užpildyti asmeninės informacijos laukus, pagal kuriuos Jus galima identifikuoti, tai darome užtikrindami, kad ji bus naudojama tik pagal šio dokumento sąlygas. Tačiau ši privatumo politika laikui bėgant gali keistis arba būti atnaujinta, todėl rekomenduojame ir pabrėžiame nuolat peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog sutinkate su tokiais pakeitimais.

Informacija, kuri renkama

Mūsų svetainė gali rinkti asmeninę informaciją, tokią kaip: Vardas, kontaktinė informacija, pvz., el. pašto adresas ir demografinė informacija. Taip pat, kai reikia, gali prireikti konkrečios informacijos, kad būtų galima apdoroti užsakymą arba pateikti pristatymą ar išrašyti sąskaitas.

Surinktos informacijos naudojimas

Mūsų svetainė naudoja informaciją, siekdama teikti geriausias įmanomas paslaugas, ypač registruoti vartotojus, užsakymus, jei taikoma, ir tobulinti savo produktus bei paslaugas. Per mūsų svetainę periodiškai gali būti siunčiami el. laiškai su specialiais pasiūlymais, naujais produktais ir kita reklamine informacija, kuri, mūsų nuomone, yra jums svarbi arba gali suteikti jums tam tikros naudos, šie el. laiškai bus siunčiami jūsų nurodytu adresu ir gali būti atšaukti. Bet kada.

Advokatas Darius Stalionis yra labai pasiryžęs vykdyti įsipareigojimą, kad jūsų informacija būtų saugi. Naudojame pažangiausias sistemas ir nuolat jas atnaujiname, kad išvengtume neteisėtos prieigos.

sausainiai

Slapukas reiškia failą, kuris siunčiamas siekiant paprašyti leidimo jį saugoti jūsų kompiuteryje, sutinkant su minėtu failu, jis sukuriamas, o tada slapukas padeda gauti informaciją apie interneto srautą, taip pat palengvina būsimus apsilankymus svetainėje. pasikartojantis. Kita slapukų funkcija yra ta, kad su jais svetainės gali jus atpažinti individualiai ir tokiu būdu savo svetainėje suteikti jums geriausią personalizuotą paslaugą.

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad galėtume identifikuoti lankomus puslapius ir jų dažnumą. Ši informacija naudojama tik statistinei analizei, o tada informacija ištrinama visam laikui. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio. Tačiau slapukai padeda teikti geresnes paslaugas interneto svetainėse, nesuteikia prieigos prie jūsų kompiuteryje ar jūsų esančios informacijos, nebent jūs to pageidaujate ir pateikiate tiesiogiai. Galite sutikti arba neleisti naudoti slapukų, tačiau dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus, nes jie padeda teikti geresnes žiniatinklio paslaugas. Taip pat galite pakeisti kompiuterio nustatymus, kad atsisakytumėte slapukų. Jei jie bus atmesti, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų paslaugomis.

Trečiųjų šalių nuorodos

Šioje svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios gali jus sudominti. Kai spustelėsite šias nuorodas ir paliksite mūsų puslapį, mes nebegalime kontroliuoti svetainės, į kurią esate nukreipti, todėl nesame atsakingi už sąlygas, privatumą ar jūsų duomenų apsaugą tose kitose trečiųjų šalių svetainėse. Šioms svetainėms taikomos jų pačių privatumo politikos nuostatos, todėl rekomenduojama su jomis susipažinti, kad patvirtintumėte, jog su jomis sutinkate.

Jūsų asmeninės informacijos kontrolė

Bet kuriuo metu galite apriboti mūsų svetainėje pateikiamos asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą. Kiekvieną kartą, kai jūsų bus paprašyta užpildyti formą, pvz., vartotojo registracijos formą, galite pažymėti arba atžymėti parinktį gauti informaciją el. paštu. Jei pažymėjote galimybę gauti mūsų naujienlaiškį ar reklamą, galite bet kada ją atšaukti.

Ši įmonė neparduos, neperduos ir neplatins asmeninės informacijos, kuri yra surinkta be jūsų sutikimo, nebent to reikalauja teisėjas su teismo įsakymu.

Advokatas Darius Stalionis pasilieka teisę bet kada keisti šios Privatumo politikos sąlygas.