Trečiųjų šalių ir nuosavi slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti geresnę naršymo patirtį, dalytis turiniu socialiniuose tinkluose ir tam, kad galėtume gauti vartotojų statistiką.

Galite užkirsti kelią slapukų atsisiuntimui konfigūruodami savo naršyklę, taip užkertant kelią slapukų saugojimui jūsų įrenginyje.

Kaip šios svetainės savininkas, informuoju, kad nenaudojame jokios asmeninės informacijos iš slapukų, darome tik bendrą apsilankymų statistiką, kurioje nėra jokios asmeninės informacijos.

Labai svarbu, kad perskaitytumėte šią slapukų politiką ir suprastumėte, kad jei toliau naršysite, laikysime, kad sutinkate su jo naudojimu.

Remiantis Informacinės visuomenės ir elektroninės komercijos paslaugų įstatymo 34/2002 22.2 straipsnyje nurodytomis sąlygomis, jei toliau naršysite, duosite sutikimą naudoti aukščiau paminėtus mechanizmus.

Atsakingas subjektas

Už Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir naudojimą Asmens duomenų apsaugos įstatymo nustatyta prasme atsakingas puslapis https://www.retireelifeline.com/, priklausantis advokatui Dariui Stalioniui – Carrera 49 # 50 -58, San Fernando Building Office 309 Vilnius – Lietuva.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai duomenų rinkinys, kurį serveris įkelia į vartotojo naršyklę, kad surinktų standartinę interneto registracijos informaciją ir informaciją apie svetainės lankytojų elgesį. Kitaip tariant, tai nedideli tekstiniai failai, saugomi kompiuterio standžiajame diske ir padedantys identifikuoti vartotoją, kai jis vėl prisijungia prie svetainės. Jo tikslas – įrašyti vartotojo apsilankymą ir išsaugoti tam tikrą informaciją. Jis plačiai ir dažnai naudojamas žiniatinklyje, nes leidžia puslapiams veikti efektyviau ir geriau suasmeninti bei analizuoti vartotojų elgesį.

Kokių tipų slapukai egzistuoja?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai yra sesijos ir trečiųjų šalių slapukai, leidžiantys saugoti ir pasiekti informaciją, susijusią su kalba, naudojamos naršyklės tipu ir kitomis bendromis vartotojo iš anksto nustatytomis savybėmis, taip pat stebėti ir analizuoti veikla, kurią ji atlieka, siekdama įdiegti patobulinimus ir teikti paslaugas efektyviau bei individualiau.

Slapukai, atsižvelgiant į jų pastovumą, gali būti skirstomi į seanso arba nuolatinius slapukus. Tie, kurių galiojimo laikas baigiasi vartotojui uždarius naršyklę. Tokių, kurių galiojimas baigiasi priklausomai nuo to, kada yra įvykdytas tikslas, kuriam jie tarnauja (pavyzdžiui, kad vartotojas liktų identifikuotas Abogado Dariaus Stalionio paslaugose) arba kai jie ištrinami rankiniu būdu.

vardas Tipas Galiojimo laikas Tikslas Klasė
__utma Iš trečiųjų šalių („Google Analytics“) 2 metai Jis naudojamas atskirti vartotojus ir seansus. Neatleistas
__utmb Iš trečiųjų šalių („Google Analytics“) 30 minučių Naudojamas naujiems seansams ar apsilankymams nustatyti Neatleistas
__utmc Iš trečiųjų šalių („Google Analytics“) Sesijos pabaigoje Konfigūruojama naudoti su Urchin Neatleistas
__utmz Iš trečiųjų šalių („Google Analytics“) 6 mėnesiai Saugoma kilmė arba kampanija, kuri paaiškina, kaip vartotojas pasiekė tinklalapį Neatleistas

Be to, atsižvelgiant į jų paskirtį, slapukai gali būti klasifikuojami taip:

našumo slapukus

Šio tipo slapukai įsimena paslaugose esančių įrankių nuostatas, todėl kiekvieną kartą apsilankius jums nereikia iš naujo konfigūruoti paslaugos. Pavyzdžiui, ši tipologija apima: vaizdo ar garso grotuvų garsumo reguliavimą. Vaizdo įrašų perdavimo greičiai, suderinami su jūsų naršykle. Objektai, saugomi „pirkinių krepšelyje“ elektroninės prekybos paslaugose, pavyzdžiui, parduotuvėse.

Geografinės vietos slapukai

Šie slapukai naudojami norint sužinoti, kurioje šalyje esate, kai prašoma paslaugos. Šis slapukas yra visiškai anoniminis ir naudojamas tik siekiant padėti nukreipti turinį į jūsų vietą.

Registracijos slapukai

Registracijos slapukai generuojami vartotojui užsiregistravus arba vėliau atidarius savo seansą ir naudojami jo identifikavimui paslaugose siekiant šių tikslų:

Išsaugokite vartotojo tapatybę taip, kad jam uždarius paslaugą, naršyklę ar kompiuterį ir kitu metu ar kitą dieną vėl prisijungus prie šios paslaugos, jis ir toliau būtų identifikuojamas, taip palengvinant jo naršymą ir nereikėtų identifikuoti savęs. vėl. Ši funkcija gali būti išjungta, jei vartotojas paspaus [uždaryti seansą] funkciją, kad šis slapukas būtų ištrintas ir kitą kartą, kai vartotojas prisijungs prie paslaugos, jis turės prisijungti, kad būtų identifikuotas.

Patikrinkite, ar vartotojas turi teisę naudotis tam tikromis paslaugomis, pavyzdžiui, dalyvauti konkurse.

Be to, kai kurios paslaugos gali naudoti jungtis su socialiniais tinklais, tokiais kaip Facebook ar Twitter. Kai vartotojas užsiregistruoja paslaugoje naudodamas socialinio tinklo kredencialus, jis įgalioja socialinį tinklą saugoti nuolatinį slapuką, kuris prisimena jo tapatybę ir suteikia jam prieigą prie paslaugų, kol baigsis jo galiojimo laikas. Vartotojas gali ištrinti šį Slapuką ir atšaukti prieigą prie paslaugų per socialinius tinklus, atnaujindamas savo nuostatas konkrečiame socialiniame tinkle.

Analitikos slapukai

Kiekvieną kartą, kai vartotojas apsilanko paslaugoje, išorinio teikėjo įrankis sukuria analitinį slapuką vartotojo kompiuteryje. Šis slapukas, kuris generuojamas tik apsilankymo metu, bus naudojamas ateityje lankantis Advokato Dariaus Stalionio tarnybose, siekiant anonimiškai identifikuoti lankytoją. Pagrindiniai tikslai, kurių siekiama:

Leisti anonimiškai identifikuoti naršančius vartotojus per slapuką (identifikuoja naršykles ir įrenginius, o ne žmones), taigi ir apytikslę lankytojų skaičiaus bei jų tendencijų apskaitą laikui bėgant.
Anonimiškai nustatykite lankomiausią turinį ir todėl patrauklesnį vartotojams Žinokite, ar vartotojas, kuris pasiekia, yra naujas, ar apsilanko pakartotinai.

Svarbu: nebent vartotojas nuspręs registruotis Advokato Dariaus Stalionio paslaugoms, slapukas niekada nebus susietas su jokiais asmeniniais duomenimis, kurie gali jį identifikuoti. Šie slapukai bus naudojami tik statistiniais tikslais, kurie padės optimizuoti naudotojo patirtį svetainėje.

reklaminiai slapukai

Šio tipo slapukai leidžia išplėsti Advokato Dariaus Stalionio paslaugose kiekvienam anoniminiam vartotojui rodomų skelbimų informaciją. Be kita ko, išsaugoma reklamos pozicijų rodymo trukmė ar dažnis, sąveika su jomis arba naršymo modeliai ir (arba) vartotojų elgesys, nes jie padeda suformuoti reklaminio intereso profilį. Tokiu būdu jie leidžia mums pasiūlyti reklamą, susijusią su vartotojo interesais.

Trečiųjų šalių reklamos slapukai

Be „Abogado Dariaus Stalionio“ interneto svetainių savo paslaugose valdomos reklamos, „Abogado Dariaus Stalionio“ svetainės siūlo savo reklamuotojams galimybę teikti reklamas per trečiąsias šalis („Skelbimų serveriai“). Tokiu būdu šios trečiosios šalys gali saugoti iš Abogado Dariaus Stalionio paslaugų siunčiamus slapukus iš vartotojų naršyklių, taip pat prieiti prie jose saugomų duomenų.

Kaip galiu išjungti slapukus savo naršyklėje?

Įvairios naršyklės gali būti sukonfigūruotos taip, kad praneštų vartotojui apie slapukų gavimą ir, jei pageidaujama, neleistų jų įdiegti kompiuteryje. Taip pat vartotojas savo naršyklėje gali pasitikrinti, kokius slapukus jis įdiegė ir koks jų galiojimo laikas, galėdamas juos pašalinti.

Privatumo politikos / slapukų atnaujinimai ir pakeitimai

Advokato Dariaus Stalionio interneto svetainės gali keisti šią slapukų politiką, remdamosi teisės aktų ar norminių aktų reikalavimais arba siekiant minėtą politiką pritaikyti prie Ispanijos duomenų apsaugos agentūros pateiktų nurodymų, dėl šios priežasties vartotojams patariama apsilankyti periodiškai.

Įvykus reikšmingiems šios slapukų politikos pakeitimams, apie juos bus pranešta vartotojams per žiniatinklį arba el. paštu registruotiems vartotojams.