Ar žinojote, kad galite gauti šeimos pensiją su savo partneriu ir praleisti daugiau laiko kartu? Kiek savaičių turite prisidėti, kad gautumėte šią išmoką? Ar tai galima padaryti bet kuriame pensijų fonde: valstybiniame ir privačiame ?

Viena iš mūsų visų svajonių – daugiau laiko skirti savo partneriui ir šeimai – situacija, kurią laikome neįgyvendinama, tačiau norime pasakyti, kad svajonę užbaigti dienas su pensija galite įgyvendinti tavo partneris ir tavo vaikai..

Lietuvoje pensijų reikalus reglamentuojantys teisės aktai taip pat suteikia galimybę tiems, kurie nesulaukė pensijai gauti būtinų savaičių ar santaupų ir nori tai daryti savo partnerio įmonėje.

Kiekvieno sutuoktinio ar nuolatinio partnerio įmokų į pensijų fondą suma gali gauti mėnesinę pensiją, su kuria jie gali gyventi ir dalytis.

Šeimos pensijų išmokos

Jei nespėjote įnešti pakankamai savaičių, o jūsų partneris nespėjo ir abu yra pakankamai suaugę, kad galėtų išeiti į pensiją – Nepamirškite: Vyrams 62 metai, o moterims 57 metai – ir taip pat norite mėgautis pensija, kad pailsėtumėte kartu, tai yra galimybė jiems abiem gauti pensiją ir tokiu būdu būti tokia.

Vienas iš šios išmokos privalumų yra tas, kad jei neturėjote tiek savaičių, kiek turite išeiti į pensiją, galite tai padaryti kartu su savo partneriu, todėl svarbu pradėti rinkti reikalingus dokumentus, kad gautumėte šią pensijos išmoką.

šeimos pensijų reikalavimai

Reikalavimai norint gauti tokio tipo pensiją skiriasi priklausomai nuo pensijų sistemos, kurioje pora dalyvauja, nes yra vidutinių įmokų schema (RPM) arba viešoji: pavyzdžiui, bendrojo pensijų draudimo ir individualaus solidarumo taupymo schema arba susijusi su privačiais fondais, pvz. : Colfondos, Porvenir, Protección, be kita ko, abiejuose yra skirtingos sąlygos arba reikalavimai.

Dabar svarbu, kad žinotumėte reikalavimus, keliamus norint gauti šią pensiją, todėl būtina įsidėmėti ir atsižvelgti į šią informaciją bei nepamirškite paskambinti, jei turite daugiau klausimų:

Abiejų pensijų režimų reikalavimai: valstybinis ir privatus

 • Laikytis minimalaus pensinio amžiaus.

 Kitaip tariant: 62 metų vyrai ir 57 metų moterys.

 • Būtina pademonstruoti ne trumpesnį kaip 5 metų sambūvį.

Nepamirškite, kad privalote notarui pateikti savo civilinės santuokos registrą, jei esate santuokoje, arba De facto santuokinės sąjungos deklaraciją, jei esate nuolatiniai partneriai, o ne tik trečiųjų šalių – liudytojų – neprocedūrinį pareiškimą. duoti sambūvio laiko įrodymą.

 • Labai svarbu, kad abu būtų tame pačiame AFP.

Dabar, jei vienas iš dviejų nėra tame pačiame pensijų fonde, būtina, kad jie pateiktų pervedimo prašymą fondui, kuriame yra jų sutuoktinis ar partneris.

Reikalavimai valstybinėje pensijų sistemoje: bendros pensijos

 • Citata tarp dviejų 1300 savaičių.
 • Surinktas kapitalas nėra būtina sąlyga norint gauti šią pensiją
 • Taikoma tik 1 ir 2 lygio SISBEN filialams
 • Suma, skirta gauti pensiją, negali viršyti 1 dabartinės minimalios teisinės algos.

Reikalavimai privačioje pensijų sistemoje: Colfunds, Future, Protection ir kt.

 • Citata tarp dviejų 1150 savaičių.
 • Kapitalas turi būti lygus 110% minimalaus atlyginimo
 • Tai nėra būtina sąlyga užsiregistruoti SISBEN.
 • Prieigos suma negali būti mažesnė nei 1 dabartinis minimalus darbo užmokestis.

šeimos pensijų įstatymas

Šios rūšies pensiją reglamentuojančios taisyklės yra 2012 m. Įstatymas Nr. 1580 . Šiuo įstatymu siekiama pripažinti įmokų arba sutuoktinių arba nuolatinių partnerių įnašų, siekiant gauti pensijos išmoką, sumą.

2012 m. įstatymas Nr. 1580 yra 1993 m. įstatymo 100 I knygos IV antraštinės dalies naujas skyrius.

Šis įstatymas atveria galimybę poroms, norinčioms gauti pensiją, ramiai gyventi paskutines gyvenimo dienas, taip pat tampa galimybe pagerinti šeimų gyvenimo kokybę.

Klauskite nemokamo patarimo čia

Priežastys patikėti savo šeimos pensiją mums

Šios priežastys, dėl kurių galite gauti šeimos pensiją pas mus, padės jums apsispręsti ir susitikti su savo partneriu aptarti šį klausimą, todėl atkreipkite dėmesį:

 1. Jūs gausite atitinkamas įstatymais pagrįstas rekomendacijas, kad galėtumėte gauti šią pensijos išmoką.
 2. Mes jums pasakysime, ar turite galimybę gauti šią pensiją, ar ne.
 3. Mūsų patirtis daugiau nei priežastis yra garantija, kad dirbate su profesionalais.
 4. Dėmesio ir veiksmo išlaidos yra palankios jūsų kišenei.
 5. Skaidrumas ir sąžiningumas apibrėžia, kas mes esame advokatų kontora.
 6. Jūsų ir jūsų šeimos gerovė yra mūsų motyvacija, todėl esame profesionalų komanda jūsų paslaugoms.

Nepamirškite, kad mūsų darbas teisiniais klausimais iš pensijų srities yra mūsų misijos dalis, esame dėmesingi jūsų abejonėms!