Ar maitintojo netekimo pensija taikoma tiek valstybinio, tiek privataus pensijų fondo nariams? Ar yra kokių nors apribojimų gauti šios rūšies pensiją? Kokia yra ekonominė nauda ir kaip ją gali gauti mirusio nario naudos gavėjai?

Mokėdami pensiją tai darome norėdami ramiai užbaigti savo dienas ir džiaugtis šeima, tačiau gyvenimas gali mus nustebinti ir būtent tuo momentu, kuriame mūsų nebėra, atsiranda maitintojo netekimo pensija, kuri, jei Na, tai nekompensuoja mylimo žmogaus nebuvimo, jei tai kokiu nors būdu skatina mūsų partnerio ir mūsų vaikų tvarumą.

Taip nutinka ir pensininkui mirus, jo šeimos grupė turės teisę gauti tą pašalpą.

Toliau šiek tiek pakalbėsime apie šią ekonominę naudą, jos reikalavimus, pritaikymą ir kodėl turėtumėte pasikonsultuoti su mumis.

Kas yra maitintojo netekimo pensija

Šios rūšies pensija yra ekonominė nauda, ​​kuri pripažįstama Pensijų fondo filialo gavėjams arba pensininkui mirus. Šia išmoka siekiama patenkinti ekonominio pragyvenimo poreikį, kuris pakeičia pensininką ar narį.

Pensija netekus maitintojo taikoma ir sutuoktiniui, ir vaikams, turintiems tam tikros rūšies negalią arba nepilnamečiams – arba vyresniems iki 25 metų, jeigu jie mokosi .

Ši pensijų rūšis taikoma tiek valstybiniams pensijų fondams – Colpensiones – tiek privatiems – Protection, future, Colfunds ir kt. -.

Kaip kreiptis dėl maitintojo netekimo pensijos

Norint kreiptis dėl maitintojo netekimo pensijos, būtina kreiptis į teisingą patarimą, kad būtų įforminta adekvati procedūra.Atminkite, kad mūsų profesionalų komanda bus pasiruošusi Jums geriausiai patarti ir padėti Jūsų procese. 

Jei pensininkas miršta, pašalpos gavėjas gali gauti iki 100 % pašalpos; Jei narys miršta, turi būti įrodyta, kad jis/ji prisidėjo bent 50 savaičių per pastaruosius trejus metus iki mirties.

Našlių pensijos gavėjai

Kad galėtumėte gauti maitintojo netekimo pensiją, privalote:

  • Būti mirusio nario ar pensininko šeimos grupės nariu .
  • Kad narys, kuris miršta, yra įskaitęs mažiausiai 50 savaičių per 3 metus iki mirties .

Pensija netekus maitintojo vyresniems nei 18 metų vaikams

Paprastai pilnamečiai vaikai netenka eilės išmokų, kurias valstybė skiria savo tėvams, tačiau yra išimtis, kuri nustatoma, kai vaikas, vyresnis nei 18 metų, mokosi, dėl to susidaro ekonominė priklausomybė. iki sūnaus 25 metų su tėvais dėl akademinių priežasčių.

Dokumentas, kuriame nurodote, kad nedirbate dėl studento statuso.

Klauskite nemokamo patarimo čia

Priežastys patikėti savo maitintojo netekimo pensiją mums

Mūsų buvimo priežastis visada bus visas žmogus ir šeima, todėl norime priminti, kad galite pasikliauti mūsų profesionalia komanda dėl šių priežasčių:

  1. Esame teisininkų grupė, besispecializuojanti pensijų klausimais.
  2. Mūsų patirtis padės jums eiti teisingu keliu.
  3. Mes pasitikime atsakomybe kaip patikimumo pagrindu.
  4. Sąžiningumas kaip skaidrumo ženklas suteiks daugiau ramybės.
  5. Mes priimame teisingumą ir teisę kaip visuomenės kūrimo pagrindą.
  6. Nuolat ir aiškiai konsultuosime apie procesus.

Mūsų buvimo priežastis esate jūs, todėl esame jūsų paslaugoms, kad išspręstume jūsų abejones.