Jei mano pensijų fondas laiku nemoka mano pašalpos, ar galiu imti delspinigius ? Kokius reikalavimus turiu atitikti, kad delspinigių iš pensijų išieškojimas būtų veiksmingas?

Išėjus į pensiją, mėnuo po mėnesio gausite pensijos pašalpą, tačiau kartais ši pašalpa neatvyksta laiku ir sukelia mumyse sumaištį, todėl norime, kad mums būtų atlyginta už vėlavimą, atsiradusį dėl to vėlavimo.

Svarbu žinoti, kad asmuo, gaunantis senatvės ar invalidumo pensiją, yra labiau pažeidžiamas, o pažeidžiamumas slypi tame, kad jis neturi galimybės gauti kitų lėšų pragyvenimui.

Todėl, kai susidaro delspinigiai, kurių dažnai nemoka pensijų fondai, tuomet būtina gauti adekvačią teisinę konsultaciją, kad delspinigiai būtų pakoreguoti.

Kas yra delspinigiai iš pensijų

Delspinigiai – tai suma, susidaranti ne laiku išmokėjus pensijos pašalpą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į šį skaičių, nes tai daugeliui žmonių, kurie neprašo mokėti delspinigių dėl delspinigių mokėjimo, vis dar nežinoma teisė.

Todėl delspinigių mokėjimas yra ir kompensacija už vėlavimą mokėti pensijų išmokas .

Delspinigių už pensijas, atsiradusias dėl vėlavimo mokėti mėnesines įmokas, pripažinimo esmė ir tikslas yra pensininkų apsauga. 

1993 m. Įstatymas 100 apibrėžia šį senatvės, invalidumo ir maitintojo netekimo pensijų skaičių, kad asmuo galėtų gyventi orų gyvenimą su pensijos pašalpa kaip neatimama teise.

Delspinigiai už pensijas, kai pensija galioja atgaline data

Delspinigiai už pensijas, skirtingai nei atgaline data, yra susiję su vėlavimu mokėti pensijų išmokas, o atgaline data yra teisinis pagrindas ne laiku išmokėti pašalpas po to, kai asmuo įvykdė įstatymuose nustatytus reikalavimus: amžių ir savaites . įmokų , dėl ko pensininkas praranda perkamąją galią.

Klauskite nemokamo patarimo čia

Priežastys patikėti savo pensijų moratoriumo interesus mums

Bet kokias abejones dėl savo pensijos galite išspręsti su mumis, o dabar pateiksime 6 priežastis, kodėl turėtumėte mums teikti pirmenybę ir rekomenduoti mus.

  1. Turime teisės taikymo patirties, todėl suteikiame jums skaidrumo jūsų procesuose.
  2. Jūsų žinioje yra profesionali komanda ir norime, kad jums patartų geriausi.
  3. Sąžiningumas yra mūsų kokybės ir garantijos ženklas.
  4. Mūsų procesų efektyvumas leidžia jums gauti geriausius patarimus.
  5. Patarimus dėl delspinigių jums pateiks apmokytų specialistų komanda.
  6. Teikiame geriausias teisines konsultacijas.

Nedvejodami skambinkite mums, jei reikia daugiau informacijos, mes esame jūsų advokatų kontora!