Ar šios rūšies pensijų garantija galioja privatiems ir valstybiniams pensijų fondams ? Kokias procedūras turiu atlikti pateikdamas prašymą dėl minimalios pensijos? Ar yra kokių nors apribojimų, kai neturiu pakankamai kapitalo?

Ar žinojote, kad galite gauti pensijos pašalpą neturėdami pakankamai kapitalo minėtai pensijai užtikrinti, tai iš esmės apibrėžia minimalios pensijos garantiją.

Taip, šis 1993 m. 100 įstatymu sukurtas pensijų dydis leidžia pensijų fondų dalyviams, nesurinkusiems pakankamai kapitalo pašalpai gauti, gauti pensiją, nes likęs kapitalas gali būti koreguojamas pagal tam tikras sąlygas, apskaičiuojamas valstybės.

Kokia minimalios pensijos garantija Lietuvoje

Minimalios pensijos garantija – tai Solidarumo fondas, į kurį kreipiasi į privačius pensijų fondus priskirti vartotojai, atitinkantys įstatymo nustatytus amžiaus reikalavimus, tai yra: 57 metai moterims ir 62 metai vyrams. savaites , tačiau jie netenkina kapitalo, kad galėtų finansuoti pensiją, kuri atitinka dabartinį teisinį minimalų atlyginimą.

Su šia garantija filialas yra apdraustas, kai neturi pakankamai kapitalo, kad galėtų baigti savo dienas su pensija, kuri pagerina jo ir jo šeimų gyvenimo kokybę.

Kas yra minimali pensija

Minimali pensija – tai pensija, garantuojanti bet kurio iš Pensijų fondo valdymo subjektų filialams pašalpą, o tada tai yra ekonominė apsauga, kad jie galėtų oriai gyventi ir turėti senatvę.

1993 m. įstatymo 100 35 straipsnio pirmoje pastraipoje nurodyta :

„Minimalios senatvės ar ištarnauto laiko pensijos dydis per mėnesį negali būti mažesnis už galiojančios minimalios mėnesinės algos dydį.

Kaip rodo pavadinimas, šios rūšies pensija yra pagrįsta dabartine minimalia mėnesine alga. Kai filialas neatitinka procento, kad gautų pensiją, valstybė nustato būdą, kuriuo kiekvienas filialas gali išeiti į pensiją su minimaliu įstatymu.

Minimalios pensijos garantija vidutinės įmokos režimu

Kaip ir privačiose pensijų sistemose, „Colpensiones“ taip pat turi minimalios pensijos garantiją, tačiau šioje schemoje ji neveikia kaip santaupos ir negalima gauti pensijos bet kuriuo metu.

Vidutinės įmokos sistemoje narys turi atitikti reglamente numatytus amžiaus ir įmokų savaičių reikalavimus.

Pagal vidutinės įmokos režimą minimalios pensijos garantija asmeniui, išeinančiam į pensiją virš 65 procentų minimalios algos, gali siekti 100 procentų, nes valstybė garantuoja trūkstamo kapitalo išmokėjimą.

Minimalios pensijos garantija individualaus taupymo režime

Skirtingai nuo vidutinių įmokų sistemos, individuali taupymo sistema arba privatus pensijų fondas veikia su savo narių įmokomis, kurios sudaro kaupimą pensijai.

Įmokų amžius ir savaitės šioje sistemoje netaikomi, todėl nariai gali išeiti į pensiją tokio amžiaus, kokio nori, atsižvelgdami į fonde turimas santaupas.

Tačiau jei filialas atitinka amžiaus ir įmokų savaičių reikalavimus, jis gali prašyti minimalios pensijos garantijos individualioje taupymo sistemoje.

Reikalavimai norint gauti minimalios pensijos garantiją

1) Filialas turi būti įstatyme nurodyto amžiaus, ty 62 metų (vyrų) arba 57 metų (moterų) atveju.

2) Jūs turite būti įmokėję į pensijų fondą ne mažiau kaip 1150 savaičių.

3) Pensijos, kurios vertė yra lygi arba didesnė už galiojančią įstatymo nustatytą minimalią mėnesinę algą, nesudarymas.

Klauskite nemokamo patarimo čia

Priežastys, kodėl savo minimalios pensijos garantiją patikėsite mums

  1. Mūsų žinios apie minimalios pensijos garantijos valdymą leis jums gauti tinkamas gaires, ką galima ir ko negalima padaryti šioje srityje.
  2. Esame profesionalų komanda, apmokyta atlikti reikalingus veiksmus pensijų klausimais.
  3. Skaidrumas kaip kokybės antspaudas daro mūsų darbą sąžiningu ir mūsų klientams.
  4. Esame suinteresuoti palaikyti ryšį su savo klientais, kad žinotumėte, kaip vyksta jūsų procesas ir kokia jo pažanga.
  5. Mes visada konsultuojame, jūsų teisiniai klausimai bus išspręsti taip, kad juos suprastumėte.
  6. Mūsų taikomi įkainiai yra palankūs jūsų biudžetui.

Mūsų darbas yra su jumis ir jūsų šeima, jūsų gerovė yra mūsų dilema Susisiekite su mumis !