Socialinio draudimo teisininkas ekspertas Darius Stalionis

Socialinio draudimo teisininkas ekspertas – Studijos

Teisininkas baigė Lietuvos kooperatyvo universitetą, 2004 m.

Socialinio draudimo teisininko eksperto patirtis

Turime 20 metų patirtį socialinio draudimo, pensijų ir visko, kas susiję su darbo teise, visa mūsų patirtis ir kompetencija šiose srityse leidžia dirbti plačiai ir efektyviai, todėl mūsų garantija grindžiama rezultatais, kurie efektyviai apibrėžia ginčą ar konfliktą. . kuris buvo pristatytas.

Esame profesionalių teisininkų komanda, kuri dirba šiose srityse:

Socialinė apsauga

Socialinė apsauga yra susijusi su asmens ir jo šeimos gerove, teikiant sveikatos, švietimo, poilsio, apsaugos ir pensijų paslaugas, šias paslaugas teikia kai kurios institucijos, kurių tikslas yra teikti jas įmokų mokėtojui ar filialui, taip pat savo šeimos grupei.

Kartais bylinėjimasis kyla dėl darbdavio ar šių subjektų neveikimo, keliant pavojų asmeniui ir jo šeimai arba jį paliekant, būtent šiuo metu mes įeiname, norėdami patarti ir patarti dėl veiksmų, kuriuos privalote atlikti savo pažeistų asmenų naudai. teises.

pensijų įstatymas

Pensijų srityje žmonės siekia garantuoti pašalpą, leidžiančią pailsėti tam tikrame amžiuje, daugiau nei įnašą į pensijų sistemą, tai yra teisė, kuria žmogus naudojasi gerindamas savo gyvenimo kokybę.

Šioje srityje galime aptikti situacijų, kai pensijų režimai per savo subjektus pateikia skaičiavimo klaidų ar tiesiog pažeidžia kokias nors įmokų mokėtojo ar pensininko teises, mūsų darbas yra orientuotas į tai, kad tinkamai nukreiptume ir apibrėžtume, ką daryti.

darbo teisė

Darbo sutartyse, kaip ir bet kurioje kitoje sutartyje, gali atsirasti neatitikimų ar situacijų, kai kyla darbo pobūdžio konfliktas, šiuo atveju stengiamės suteikti jums puikias teisines konsultacijas, kad būtų garantuotas teisės kompensavimas.

Mūsų patirtis darbo srityje leidžia suteikti Jums daugiau ramybės, be to, garantuosime sąžiningą, etišką ir profesionalų darbą.

Šeimos teisė

Pagal šį scenarijų mes dirbame skyrybų procesuose bendru susitarimu, teisminiuose procesuose dėl santuokinės partnerystės nutraukimo, teisminės paramos, reikalavimo nustatyti ir siūlyti alimentus, alimentų vykdymą, tėvų valdžios atėmimą, paveldėjimą, be kitų šios dalies procedūrų. Civilinė teisė.

Mūsų plačios teisinės žinios yra dalis pridėtinės vertės, kurią suteikiame savo, kaip teisininkų, darbui, našumas ir atsakingumas leidžia išspręsti jūsų procesą geriausiu būdu ir jums palankiu būdu.

Čia teiraukitės nemokamo socialinio draudimo teisininko patarimo

Mūsų , kaip eksperto socialinės apsaugos teisininko , mokymo programos principai

Senatvės pensijų teisininkai ekspertai

Pagarba

Santykiai tarp žmonių turi etinį pagrindą, įgalinantį pasitikėjimą, o tai yra pagarba, šiuo principu galime apibūdinti save kaip dėmesingą ir dėmesingą darbo komandą, teikiančią pilnavertes ir atsakingas paslaugas savo klientams.

Senatvės pensijos išmanymas

Žinios

Turėdami žinias savo klientams suteikiame kvalifikuotus specialistus, galinčius išspręsti ir apibrėžti bet kokius ginčus tose srityse, kuriose dirbame, todėl žinios yra vertingiausias mūsų garantijos ženklas. Socialinio draudimo teisininkas ekspertas.

Galimybė išspręsti senatvės pensiją

Efektyvumas

Šiuo principu mes garantuojame užduotį, kuria siekiama gerų rezultatų, nesukeliant didelių išlaidų savo klientams, tai yra galimybė atlikti paskirtą funkciją, nesukeliant didelių išlaidų ar didesnių sąnaudų.

Sąžiningumas senatvės pensijos procese

Sąžiningumas

Skaidrumas ir nuoširdumas papildo sąžiningumą kaip principą, kuriuo remdamiesi ketiname suteikti jums aiškias teisines konsultacijas ir paramą, kuri suteikia realią priežastį tęsti ar susilaikyti bylinėjimąsi, tai yra teisinis pagrindas nemeluoti asmeniui.

Atsakomybė senatvės pensijos procese

Atsakomybė

Kiekvienam procesui teikiama svarba daro iššūkį tinkamai išspręsti, o atsakingai užtikriname jūsų proceso eigą, jo stebėseną ir sprendimą – visa tai – pagal įsipareigojimų planą su savo klientais.

Veracity senatvės pensijos procesas

Efektyvumas

Skirtingai nuo efektyvumo, veiksmingumu mes suteikiame galimybę išspręsti įvairius bylinėjimus, tokiu būdu suteikiame galimybę juos išspręsti, galėdami apibrėžti, ką daryti arba ko nedaryti konkrečiu atveju, atminkite: ekspertas socialinės apsaugos teisininkas!