Ar turite abejonių dėl cituotų savaičių? Ar žinojote, kad yra keletas įmokų laikotarpių, kuriuos turėtumėte žinoti, kad galėtumėte pakoreguoti savo darbo istoriją?

Norėdami išeiti į pensiją, turite žinoti laikotarpius, per kuriuos mokėjote įmokas. Kartais šie laikotarpiai gali sukelti tam tikrų neatitikimų, kuriuos reikia ištaisyti. Šia proga paaiškinsime, kaip atlikti darbo istorijos taisymo ir Kolpensiono procesą. 

Mūsų advokatų kontoroje dirba apmokyti darbuotojai, kurie jums patars ir padės, kad būtų tinkamai ištaisyta darbo istorija.

Kas yra darbo istorijos taisymas

Tai procesas, kurio metu pensijų sistemos narys prašo ištaisyti darbo istoriją dėl daugybės neatitikimų, galinčių turėti įtakos įmokų savaičių ataskaitai.

Nustačius įmokų savaičių mokėjimo neatitikimus, būtina pateikti Colpensiones prašymą, kad šis subjektas atliktų atitinkamus patikslinimus, kad būtų sureguliuoti trūkstami laikotarpiai.

Grupės darbo istorijos taisymui Colpensiones

Norint pateikti užklausą dėl darbo istorijos pataisymų, norint pasiekti šį veiksmą, būtina nustatyti 4 grupes arba klasifikacijas:

1. Pirmoji grupė vadinama „tradiciniu laikotarpiu“, atitinkančia įmokų ciklus nuo 1967 m. sausio mėn. iki 1994 m. gruodžio mėn.

2. Antroji grupė yra „Post periodas“, kuris atitinka kainų ciklus nuo 1995 m. sausio mėn.

3. Trečioji grupė susijusi su laikotarpių, įneštų į privačius pensijų fondus, atnaujinimu.

4. Ketvirtoji grupė yra susijusi su viešųjų subjektų, išskyrus ISS, kotiruojamų laikotarpių, šiandien žinomų kaip Colpensiones, atnaujinimu.

Reikalavimai darbo istorijos taisymui

Norint reikalauti ištaisyti darbo istoriją Colpensiones, reikalingi šie dokumentai:

Jei esate bendradarbis:

  • Pilietybės kortelė pratęsta iki 150 proc.

Jei turite įgaliotąjį serverį:

  • Pilietybės kortelė išplėsta iki 150% įmokų mokėtojo.
  • Įgaliojimai suteikiami asmeniškai prisistatant pas notarą.
  • Advokato, kuris veikia kaip įgaliotinis, profesinė kortelė.

Jei esate įgaliotoji trečioji šalis:

  • Pilietybės kortelė išplėsta iki 150% įmokų mokėtojo.
  • Įgaliojimo raštas su konkrečiais fakultetais ir asmeninis pristatymas pas notarą.
  • Įgaliotos trečiosios šalies asmens dokumentas

Pateikus dokumentus ir nustačius, kad darbo istorijoje tikrai yra neatitikimų, reikia paprašyti formos ir nurodymų, kad būtų galima pateikti užklausą iš AFP, kurioje yra narys .

Taip pat prie kitų dokumentų, leidžiančių nustatyti neatitikimus, susijusius su įmokų savaitėmis, būtina pridėti mokėjimo grafikus, darbo sutartis.

Klauskite nemokamo patarimo čia

Priežastys patikėti savo darbo istorijos taisymą mums

Jei jus domina su Colpensiones susijusio darbo istorijos pataisymas, svarbu žinoti priežastis, kodėl turėtumėte rinktis mus:

Efektyvumas

Efektyvumo samprata – tai gebėjimas pasiekti norimą rezultatą, todėl mūsų tikslas yra tinkamai nukreipti Jus į norimą rezultatą pensijų klausimais.

Atsakomybė

Mūsų gebėjimas įgyvendinti tikslus ir įsipareigojimus, prisiimtus klientams, daro mus patikima ir atsakinga advokatų kontora.

Skaidrumas

Mūsų įsipareigojimas – suteikti Jums tinkamą informaciją, kuri leistų išsiaiškinti abejones ir neatitikimus, susijusius su Jūsų įmokų į pensijų fondą mokėjimu.

Patirtis

Turėdami 20 metų patirtį pensijų klausimais, galime sudaryti jums tinkamų ir apmokytų specialistų komandą, kuri išspręstų ir nustatytų į Colpensiones teikiamų lėšų neatitikimus.

Tikrumas

Informacija, kurią teikiame savo klientams, leidžia jiems atlikti atitinkamus veiksmus ir procesus pensijų klausimais, mūsų, kaip advokatų kontoros, orientacija yra orientuota į tiesą.

Atkaklumas

Remdamiesi šiuo kriterijumi, į savo procesus integruojame savalaikį ir efektyvų gautos informacijos perdavimą, kad galėtume tinkamai orientuoti savo klientus apie situaciją, susijusią su jų pensija.